O firmie | Optyk Witolda Radom Nowakowie Okulista Optometrysta
Logo optyk.radom.pl
Aktualnie przeglądasz
Strona Główna

O firmie

Badanie wzroku, okulary, soczewki, naprawa okularów

Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór szkieł najwyższej jakości.
Jesteśmy GOLD PARTNEREM firmy ZEISS oraz HOYA i to na produktach tych firm bazujemy, choć oczywiście współpracujemy ze wszystkimi firmami na rynku.

Zakupisz u nas szkła podstawowe, specjalne do komputera, dla kierowców, na słońce, do szkieł biurowych (półprogresywnych) oraz szkieł progresywych. Prowadzimy także sprzedaż soczewek kontaktowych oraz naukę ich zakładania. Wszystkie nasze soczewki okularowe posiadają odpowiednie certyfikaty jakosći.

Przy zakupie okularów profesjonalne pełne badanie wzroku bezpłatnie !

Termin realizacji okularów nawet w ciągu 1h!

Przedstawiamy nasz rodzinny zespół OPTYK Nowakowie:

Bożena Nowak

Bożena Nowak zaczynała swoją prace jeszcze w państwowym optyku w Radomiu na Witolda 2, tworzyła tam zespół specjalistów, który obsługiwał CAŁY region radomski, kolejki kilkudziesięcioosobowe były już na otwarciu aż do zamknięcia optyka. Po 1989r zaczęła się prywatyzacja firm państwowych i w tym okresie zaczęła prowadzić usługi optyczne prywatnie.

Bożena Nowak była pionierem jeśli chodzi o optykę w Radomiu, dziś po kilkudziesięciu latach pracy dzieci przejęły prym w Abumex OPTYK Nowakowie, wnosząc nowe pomysły i jakość na wyższy poziom, rozwijając optykę optometrię i okulistykę, uczestnicząc w licznych zjazdach oraz kursach, podnosząc swoje kwalifikacje oraz starając się podążać za najnowszymi trendami.

Agnieszka Walkiewicz

Optyk dyplomowany ze specjalizacją z zakresu refrakcji, ogromne doświadczenie w optyce zaczynała od późnych lat 90' , zajmuje się badaniami wzroku oraz obsługą klienta, jest miła, uśmiechnięta, przyjazna - zawsze starająca się by każdy klient wychodzący z naszego optyka był w 100% zadowolony.

Patrycja Nowak

Optometrysta dyplomowany, specjalizuje się w badanich wzroku oraz kontaktologii a także obsłudze klienta, zawsze życzliwa , przyjazna i miła.

Michał Nowak

Optometrysta dyplomowany, zajmuje się badaniami wzroku u dzieci i dorosłych , zaczynał pracę w firmie w późnich latach 90' , pracowity, ambitny, pomocny, ciągle rozwijający swoje umiejętności, stawiający zadowolenie każdego klienta ponad wszystko, odpowiedzialny także za modernizowanie gabinetu okulistycznego oraz zaplecza szlifierskiego w najnowocześniejszy sprzęt.

Mirosław Nowak

Oddany firmie, pracowity, nie odmawiający pomocy innemu w potrzebie 1956r - 2020r


All right reserved by www.optyk.radom.pl