Okulista NFZ Radom Prywatnie Okulista Dziecięcy dobre opinie Optometrysta
Logo optyk.radom.pl
Aktualnie przeglądasz
Strona Główna

Okulista Radom

Okulista Radom NFZ to profesjonalny gabinet (dla dzieci i dorosłych), w którym świadczymy usługi okulistyczne prywatnie, posiadamy umowę NFZ. W gabinecie na ulicy Witolda 6/8 wykonujemy kompleksowe badania wzroku. Okulista pomoże Ci poznać wadę wzroku oraz Optyk dobierze odpowiednie oprawki ponieważ nasz gabinet to nie tylko okulista, ale także salon optyczny.

Okulista Radom NFZ

Nasz gabinet to również okulista radom NFZ – posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Można u nas nieodpłatnie wykonać całościowe badania wzroku. W gabinecie świadczymy usługi i badania jakie wykona dla Ciebie okulista lub okulista dziecięcy NFZ. Radom, Witolda 6/8 serdecznie zapraszamy do odwiedzin i wykonania profesjonalnego badania wzroku.

Okulista Radom Prywatnie

Nie tylko NFZ, Okulista Optometrysta Radom Prywatnie – tu wykonasz badania prywatnie z pominięciem funduszu zdrowia. Lekarz okulista – zajmuje się badaniem i leczeniem wzroku. U nas wykonasz wszystkie badania oczu i dobierzesz odpowiednie oprawki do swoich potrzeb. Zadzwoń do nas, przyjmiemy Cię również prywatnie codziennie w godzinach 9:30-17:00

 

 

 

Dobry okulista dziecięcy

Jaki jest dobry okulista dziecięcy? Radom to miejscowość gdzie wykonujemy badania jakie wykona dla Ciebie okulista dziecięcy. Jeśli liczy się dla Ciebie profesjonalizm oraz dobra obsługa odwiedź nasz gabinet Nowakowie Okulista Dziecięcy Radom na ulicy Witolda 6/8. Chętnie pomożemy w każdej kwestii, od wykonania odpowiednich badań wzroku po wybranie odpowiednich soczewek lub okularów. W naszym gabinecie załatwisz wszystko kompleksowo!

 

🏆 Nowakowie Okulista Radom Prywatnie NFZ Sobota Dobry Okulista dziecięcy Radom NFZ Prywatnie Cennik Opinie Oftalmolog

O naszym Gabinecie Nowakowie Okulista Radom

Optyką i badaniem oczu zajmujemy się nieprzerwanie od ponad 45 lat. Nasza firma jest firmą rodzinną i to jest coś co Nas odróżnia od sieciówek. Jeśli jest Ci potrzebny Okulista, w naszym gabinecie wykonamy wszystkie badania wzroku i pomożemy z wyborem odpowiednich oprawek dla Ciebie lub Twojego dziecka. Nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Nasz rodzinny zespół stara się ciągle doskonalić, uczęszczając na organizowane kursy i szkolenia dla optyków i optometrystów to jest nasza pasja. Naszą dewizą jest 100% zadowolenie klienta, udając się do nas po okulary, możesz mieć pewność, że będziesz potraktowany indywidualnie i wyjdziesz od nas w pełni zadowolony z podejścia do klienta z obsługi oraz jakości wykonanych usług o czym świadczą komentarze od naszych klientów.

Wnętrze gabinetu okulistycznego i sprzęt okulistyczny

Galeria zdjęć naszego gabinetu oraz sprzętu okulistycznego. Gabinet znajduje się na Witolda 6/8, 26-600 Radom

 

 

 

 

 

Jak uzyskać dofinansowanie do okularów w 2024r z NFZ?

Pierwszym krokiem jest znalezienie lekarza okulisty, który ma podpisana umowe z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na taką wizytę będziemy musieli niestety poczekać (czasem kilka miesięcy) Po badaniu okulistycznym otrzymasz receptę na okulary z indywidualnie dobrana korekcją okularową. Okulista wprowadza dane pacjenta bezpośrednio do systemu NFZ  ale pacjent nie musi chodzić do NFZ w celu potwierdzenia zlecenia Może udać się bezporednio do optyka który ma podpisaną umowę z NFZ - którą my posiadamy. 

Warto też dodać, że jeżeli robimy take badanie prywatnie też możemy liczyć na refundacje NFZ wówczas pacjent musi udać się do placówki NFZ w celu potwierdzenia zlecenia i dopiero wtedy może pójść do Optyka mającego podpisana. Umowę z NFZ na realizację recept posiadają nieliczni Optycy, lista optyków jest dostępna na stronie internetowej NFZ.

 

Ile jest ważna recepta na okulary NFZ?

Co do zasady recepta na okulary jest waż na do 12 miesięcy od jej wystawienia przez lekarza okulistę

 

Jaki jest koszt szkieł do okularów?

Ceny szkieł do okularów są uzależnione od uszlachetnień (powłok) oraz konstrukcji. Podstawowe soczewki do okularów kupisz już za 75zł/sztuka. Soczewki markowe HOYA czy ZEISS z powłokami BLUE do komputera/wszelkich urządzeńo elektronicznych jak tablety i telefony oraz ekrany LED kosztują 200-250 zł/szt. Im bardziej zaawansowana konstrukcja, rodzaj pocienienia przy dużych mocach (znacznie bardziej estetyczny wygląd) tym większa cena.

 

Czy można odliczyć okulary od podatku 2024?

Czy okulary dla przedsiębiorcy można wrzucić w koszty? Wydatek poniesiony na okulary korekcyjne dla przedsiębiorcy nie zalicza się niestety do tych, którymi możesz obciążyć koszty podatkowe uzyskania przychodów w prowadzonej przez siebie działalności.

Refundacja okularów pracowniczych - podstawy prawne:

Mówi o tym art. 237(6) Kodeksu pracy: „Pracodawca jest obowiązany dostarczyć pracownikowi nieodpłatnie środki ochrony indywidualnej zabezpieczające przed działaniem niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia czynników występujących w środowisku pracy oraz informować go o sposobach posługiwania się tymi środkami”, a także rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 roku, które precyzuje, że: „Pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikom okulary korygujące wzrok zgodne z zaleceniem lekarza , jeżeli wyniki badań okulistycznych przeprowadzonych w ramach profilaktycznej opieki zdrowotnej wykażą potrzebę ich stosowania podczas pracy przy obsłudze monitora ekranowego”.

Jak często pracownikowi przysługuje refundacja okularów?

Odpowiedź na to pytanie często sprawia problem pracodawcom, gdyż nie ma przepisu, który regulowałby te kwestie. Dlatego często w wewnątrzzakładowych regulaminach próbują oni rozwiązać ten problem, określając, że np. pracownikowi przysługuje refundacja okularów raz na dwa, trzy lub cztery lata. Najczęściej zwrot ma miejsce wtedy, gdy pracownik otrzyma od lekarza medycyny pracy stosowne zaświadczenie, że praca przy komputerze wymaga używania okularów, a takie badanie w przypadku osób pracujących przy monitorach ekranowych przeprowadza się co cztery lata. Oczywiście jeżeli lekarz uzna, że w przypadku danego pracownika termin kolejnego badania powinien być krótszy, to wówczas pracownik ma prawo do refundacji częściej.

Procedury a refundacja okularów

Jak już wcześniej wspomniano, refundacja okularów pracowniczych jest obowiązkiem w przypadku osób, które spędzają przed monitorem ekranowym co najmniej cztery godziny dziennie. Informacja o tym powinna znaleźć się na skierowaniu wystawionym przez pracodawcę, aby lekarz medycyny pracy mógł właściwie ocenić ryzyko pogorszenia wzroku w przypadku pracy na danym stanowisku. Jeżeli na zaświadczeniu lekarskim dotyczącym badań wstępnych, okresowych czy kontrolnych – po chorobie trwającej 30 dni – lekarz napisze, że pracownik musi pracować w okularach korekcyjnych, jest to podstawa do refundacji kosztów zakupu okularów czy szkieł kontaktowych przez pracownika. Następnie powinien on dostarczyć pracodawcy fakturę za zakup okularów wystawioną na swoje imię i nazwisko i na tej podstawie pracodawca powinien zwrócić mu ustaloną kwotę zwrotu.

 

W naszej placówce na ul.Witolda 6/8 (w rogu w pawilonach) tel 600399993, zrealizujesz dofinansowanie do okularów z NFZ , posaidamy aktualną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w Radomiu (realizacja z całego województwa mazowieckiego)

 

Nasz OKULISTA i OPTYK posiadają tysiąc bardzo dobrych opinii, oto niektóre z nich:

 

Izabela Gł** ⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo polecam. Bardzo miła obsługa, rodzinny interes i rodzinna atmosfera naprawdę polecam. Szeroki wybór okularów, Panie bez problemu wyciągają kolejne pary okularów żeby można było wybrać odpowiednie. Przy badaniu wzroku wszystko zostało mi jasno wyjaśnione.Co najważniejsze okulary były już na następny dzień. Od tej pory wraz z synem napewno będziemy korzystać z Państwa usług. Naprawdę polecam

Magdalena Ciu** ⭐⭐⭐⭐⭐

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Zakładu Optycznego Państwa Nowaków. Rodzinnie od 30 lat korzystamy z wiedzy, profesjonalizmu i życzliwości pracowników salonu. Chętnie polecamy innym wizytę u Państwa Nowaków. Zawsze jesteśmy zadowoleni. Niektórzy przyjeżdżają nawet z Poznania! Polecamy gorąco! M. Ciura

Katarzyna Śmig** ⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam serdecznie. Wybrałam się tam, bo słyszałam dobre opinie, a sama miałam problemy z chodzeniem w okularach, po wizycie u okulisty. Po badaniu u tego optyka, okazało się, że okulistka źle dobrała mi okulary. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, a także fachowe doradztwo w kwestii wyboru oprawek.

kinga u. fry** ⭐⭐⭐⭐⭐

Same oceny pięciogwiazdkowe to nie przypadek! :) Obsługa jest świetna, bardzo życzliwa i pomocna. Potrafią rozwiązać każdy problem i dobrać piękne okulary na lata! Polecam serdecznie każdemu kto szuka sprawdzonego optyka, lepszego już raczej nie znajdziecie;)

Agnieszka S** ⭐⭐⭐⭐⭐

Od wielu lat wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowolonymi klientami Optyka na ul. Witolda w Radomiu. Fachowa i szybka obsługa. Personel życzliwy i przemiły. Dodatkowo naprawa okularów bezpłatna. Byłam bardzo miło zaskoczona. Takich profesjonalistów nam trzeba! Brawo! Tak trzymajcie! Wszystkim bardzo polecam! Pozdrawiam

ada wic** ⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam z całego serca obsługa profesjonalna Panie przemiłe doradza i nie po to żeby zarobić ! traktują klienta tak jak powinno być. Pozdrawiam serdecznie lepszego zakładu optycznego w Radomiu nie ma tylko P. Nowakowie 😉

Arkadiusz Zaw** ⭐⭐⭐⭐⭐

Fachowo i profesjonalnie służenie pomocą. Serwis na miejscu błyskawiczna naprawa okularów syna który uszkodził element okularów. Bezpłatnie w ramach gwarancji. Polecam innym do zakupu oprawek w dobrych cenach, duży wybór wzorów, oczywiście honorowana refundacja NFZ.

Małgorzata MA** ⭐⭐⭐⭐⭐

Optyk Nowakowie pełen profesjonalizm , badanie na nowoczesnych maszynach, bardzo dokładne, mąż ma astygmatyzm szkła dobrane idealnie, duży wybór oprawek, bardzo dobre ceny, fachowe doradztwo, zaangażowanie i wielka empatia, expresowe wymiana na szkła korekcyjne w okularach słonecznych. Odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu. POLECAM .

Jakub Cieś** ⭐⭐⭐⭐⭐

Super pomoc w "gardłowej sprawie". Okulary mi umarły nie nadawały się do noszenia, a u Państwa Nowaków okulary dosłownie z dnia na dzień. Miła i fachową obsługa, badanie wzroku, korekcja obecnej wady i poprawa w widzeniu. W czasie kiedy czekałem na badanie dostałem pomoc przy wyborze oprawek, informacje ile beda kosztować i jaka jest różnica jeśli będę chciał dodatkowe opcje do szkieł. Polecam wszystkim, bo obsługa jest naprawdę nakierowana na potrzeby klienta, a nie "wciśnięcie" celu i sprzedaniu jak najdroższych opraw. Ba, nawet dostałem informację że gdybym chciał to jest możliwość dorobienia szkieł do starych oprawek. Ja jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sami 😉

JAgnieszka Roma** ⭐⭐⭐⭐⭐

Najlepszy okulista w Radomiu, bezpłatna wizyta okulistyczna (przy zakupie okularów), bardzo dobre podejście do dzieci - bezstresowe, serdecznie polecam.

Zofia Kuli** ⭐⭐⭐⭐⭐

Cudowna obsługa i fachowe doradztwo. Od wielu lat otrzymujemy dużo pomocy i cennych wskazówek. Nigdy nie odmówiono nam doraźnych napraw. 👓 zawsze służą przez długi czas. Zawsze z duchem czasu i w dostępnych cenach.Dziękujemy

Anna D** ⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam. Korzystam z usług tego salonu od wielu lat. Świetne modele oprawek i fachowe doradztwo. Zawsze jestem zadowolona. Z usługi salonu korzysta cała moja rodzina 🙂. Nawet 6- latek jest zadowolony z oprawek. No i ceny konkurencyjne 🙂

Jacek Mor** ⭐⭐⭐⭐⭐

Świetne miejsce, szeroki wybór oprawek w najlepszych cenach w Radomiu. Właściciele przemili, z pełnym zaangażowaniem i życzliwością zajmują się klientami, bez względu na to czy kupują najtańsze czy najdroższe okulary. Super miejsce na wybranie okularów zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Mateusz Rych** ⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalna, niezwykle pomocna i przemiła obsługa! Rzetelne wykonanie okularów, które miałem gotowe już na następny dzień po złożonym zamówieniu. To się ceni, to się chwali!👏 gorąco polecam!👌👍

Piotr P** ⭐⭐⭐⭐⭐

Serdecznie polecam pod każdym względem. Wybór oprawek jest szeroki, zarówno modeli tańszych i droższych. Asortyment szkieł też jest szeroki, można zamówić zarówno tanie, podstawowe szkła, jak i szkła z specjalnymi powłokami. Podstawowe okulary to koszt śmiesznie niski w porównaniu do sieciówek. Obsługa klienta jest na naprawdę wysokim poziomie, profesjonalne porady i bardzo miła atmosfera. W cenie okularów można skorzystać z badania przez optometrystę

Marcin Maj** ⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalna i miła obsługa. Realizowałem usługę naprawy okularów. Otrzymałem wszystkie informacje. Naprawa od ręki a była sobota godzina 12.51. Otwarte do 13.00. Doceniam zgodność z informacją na witrynie.

Katarzyna Kroc** ⭐⭐⭐⭐⭐

Miła i szybka obsługa, okulary były gotowe na następny dzień. Co najważniejsze zalezalo mi na dobrych szkłach i to co mi polecono u optyka to strzał w dziesiątkę. Polecam serdecznie

Elżbieta Zieli** ⭐⭐⭐⭐⭐

Zrobione okulary progresywne w tym punkcie Optyk wykonane były bardzo szybko , jestem bardzo zadowolona z usługi , obsługa bardzo miła i profesjonalna , okulary bardzo dobrze dopasowane do mojej wady , a jestem klientem bardzo wymagającym i wrażliwym , jeszcze raz serdecznie dziękuję i wszystkim polecam .

Grzegorz Kwie** ⭐⭐⭐⭐⭐

Pełen profesjonalizm i przemiła, kreatywna obsluga: naprawiono mi "od ręki" okulary przeciwsłoneczne, których naprawy nie podjęto się w 3 innych punktach. Gorąco polecam !!!

Nola Osi** ⭐⭐⭐⭐⭐

Optyk Witolda - Nowakowie to profesjonalizm w każdym aspekcie: doboru szkieł, oprawek, rozwiązań cenowych, ale też obsługi posprzedażnej, a wiem to bo mimo, że już nie mieszkam w Radomiu pozostaję im wierna od ponad 20 lat. Moje próby skorzystania z innych optyków tylko to potwierdziły. POLECAM

N P** ⭐⭐⭐⭐⭐

Mila i profesjonalna obsługa z dużym doświadczeniem i uczciwym podejściem do klienta. Zawsze jestem zadowolona za i dlatego zawsze wracam (już od kilku lat :)

Marek Fuja** ⭐⭐⭐⭐⭐

W Kozienicach nie poradzono sobie z uszkodzeniem oprawki, tutaj naprawiono je w 5 min. Brawo.

Anna Dzio** ⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta/pacjenta. Przemiła i cierpliwa Pani Agnieszka doradziła i dobrała oprawki oraz szkła bez najmiejszego błędu. Ceny - rozsądne, wybór - ogromny, czas oczekiwania - minimalny. POLECAM!

Łukasz K** ⭐⭐⭐⭐⭐

Pan okulista miły, sympatyczny i profesjonalny.

Karol Widul** ⭐⭐⭐⭐⭐

Gorąco polecam, świetni fachowcy. Wszystko można od ręki załatwić na miejscu. Profesjonalne badanie, dobór okularów i odbiór następnego dnia. Przemiła obsługa. Nawet dzieci bez stresu przeszły badanie. Gorąco polecam.

Martyna W** ⭐⭐⭐⭐⭐

Do wyboru salonu skłoniły mnie opinie i były jak najbardziej słuszne. Ogromna ilość oprawek. A przede wszystkim przemiłe Panie i profesjonalistki w tym co robią :) Każda z Pań bardzo pomocna i cierpliwa. Gorąco polecam. Zastanawiam się nad drugą parą okularów na co dzień i z pewnością wybiorę ponownie ten salon ☺ Jeszcze raz dziękuję!

Ryszard L** ⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem stałym klientem "Abumexu" od początku jego powstania. Nowakowie juniorzy świetnie kontynuują tradycje swoich rodziców. Super miła i profesjonalna obsługa. Bogata oferta opraw na każdą kieszeń. Świetnie dobrali mi szkła w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie optometrycznym (usługa gratis). Gorąco wszystkim polecam, szczególnie emerytom - Zakład uczestniczy w programie Ogólnopolskiej Karty Seniora i można się spodziewać zniżki za usługę :)

Darek Zab** ⭐⭐⭐⭐

Są to moje pierwsze w życiu oksy, obsługa spoko, trochę czekałem, może dlatego że byłem w sobotę, ale warto. Wreszcie mogę czytać wieczorami, dzieciaki mówią że nawet spoko wyglądam. Jakby była kawka dla klientów to dałbym pięć gwiazdek, tak daję mocne cztery 😉

Maja S(52herc** ⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam z całego serca. Od wejścia do salonu człowiek czuje się zaopiekowany! Panie które tam pracują są przesympatyczne, bardzo zaangażowane i przede wszystkim - niebywale cierpliwe. Zostało mi wykonane bezpłatne badanie, aby zaktualizować nieco dane o wadzie wzroku, potem od razu przeszłyśmy do dobierania oprawek i ustalania wszelkich kwestii 'technicznych'. Okulary czekały na mnie już na drugi dzień. :) Ceny bardzo przystępne, jakość zadowalająca w 100%. Jestem ogromnie wdzięczna, będę polecać i w razie potrzeby - wracać. Dziękuję!

Małgorzata Czyże** ⭐⭐⭐⭐⭐

Miejsce jakich niestety mało. Profesjonalne podejście do klienta, uśmiech i życzliwość. Każdy klient na pewno będzie czuł się zaopiekowany, a dokonany wybór oprawek najlepszy z możliwych. Jest to miejsce, do którego będę wracać z rodziną wracać. Polecam :)

Grzegorz Dąbr** ⭐⭐⭐⭐⭐

Z usług tego zakładu korzystam od kilkunastu lat, nie zliczę już ile okularów tu nabyłem korzystając z profesjonalnego, niezwykle miłego doradztwa. Przeogromny wybór, najwyższej jakości wykonanie i na dodatek w dobrej cenie. Najwyższa rekomendacja.

Maciej Dobrzań** ⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo dobry okulista w Radomiu!!

Zdzisław Dyrm** ⭐⭐⭐⭐⭐

Swietni specjaliści, dobrali mi soczewki, doradzili co do ich rodzaju. Wziąłem okulary progresywne. Zamówienie w poniedziałek po południu - już w środę odbiór!! Cenowo porównywałem z innym optykiem, mogłem zapłacić prawie dwukrotność tego co u nich!! Zdecydowanie polecam!! Najlepszy optyk w Radomiu!!!!!

Agata Dzi** ⭐⭐⭐⭐⭐

Najlepszy optyk w Radomiu! Niesamowita obsługa, oferta, dobór okularów. Zawsze mam poczucie, że jestem najważniejszym klientem, gościem. Korzystam od lat. W tym roku hit OKULARY RELAKSACYJNE. Nie mogłam czytać wieczorami, ból głowy, okulista nie pomógł, a tu jak zawsze! Zmiana komfortu życia, wreszcie nie muszę zmieniać okularów do czytania i chodzenia. Polecam gorąco

AKarol Guz** ⭐⭐⭐⭐⭐

W zeszłym tygodniu zakupiłem swoje drugie okulary oraz wymieniłem szkła przy starych okularach. To miejsce cechuje się profesjonalnym doradztwem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zaobserwować można miłą rodzinną atmosferę, która sprawia że wizyta staje się przyjemnością. Polecam.

Kasia Ko** ⭐⭐⭐⭐⭐

Tydzień temu zakupiłam okulary w salonie. Wybór opraw bardzo duży. Odwiedziłam kilka optyków w poszukiwaniu odpowiednich do moich wymagań opraw i tylko w tym salonie nawet kilka opraw mi odpowiadało. Do tego bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani która zaprezentowała i doradziła w wyborze opraw i Pani optometrystka która profesjonalnie dobrała właściwe szkła. Sprzęt do doboru szkieł- pierwszy raz spotkałam się z taką aparatura ...w 2 przychodniach ktorych bylam przed wizyta w Optyku mieli chyba ze średniowiecza ... Szkła z firmy Hoya , takie miałam w poprzednich okularach i byłam zadowolona więc myślę że teraz też wiele lat posłużą. Poza tym byłam 2 razy już po odebraniu okularów na wyregulowaniu nosków i nadal bardzo miła obsługa. Cenowo też jest ok. Polecam 🙂🙂🙂

J. Mrocze** ⭐⭐⭐⭐⭐

Mieszkam za granicą. Na urlopie w Polsce, kupiłem okulary w tej firmie. Bez umawiania się na wizytę, zrobiono mi badanie wzroku. Wybrałem okulary, zapłaciłem. Dzień później wyjeżdżałem z Polski z powrotem za granicę, wiec nie mogłem odebrać okularów. Dla tej firmy, to nie problem. Za nie wielką opłatą wysłali mi okulary na podany adres do Holandii za pośrednictwem firmy kurierskiej. Co do samych okularów jestem bardzo zadowolony. Soczewki posiadają dyskretny grawer laserowy ZEISS, co jest gwarancją jakości i w stu procentach to potwierdzam. Wielkie dzięki.

Matteosz F** ⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo miła obsługa. Przyjazne nastawienie do klienta. Badanie wzroku przeprowadzone w fachowy sposób Okulary dobrze się noszą a powłoka przeznaczona dla kierowców robi mega robotę w nocy. Cóż więcej tutaj dodawać. Polecam i napewno zjawię się u państwa następnym razem.

Not Czek** ⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalna obsługa, Okulary dobrane wzorowo. Szybka realizacja zamówienia. Termin wizyty w tym samym dniu. Pomimo odległości 80 km zawsze będę wracać do Państwa salonu. POLECAM

NSylwia Bur** ⭐⭐⭐⭐⭐

Przemiła obsługa ,kontrola wzroku od ręki bez dodatkowych kosztōw,szybki termin realizacji nowych okularōw.Polecam

 

Abumex OPTYK Nowakowie 

Witolda 6/8 

26-600 Radom 

483631546 

 

Zapraszamy codziennie od 9:30-17:00 

 


 

 

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy Gabinet Okulistyczny jest czynny w sobotę?

TAK, mamy otwarte od 10:00 do 13:00

Czy zbadam tutaj wzrok u dziecka?

TAK, zajmujemy się określeniem wady wzroku u dzieci od 9r

Jak długo czeka się u Państwa na wizytę okulistyczną pod kątem określenia wady wzroku?

Takie Badanie w naszym Gabinecie Okulistycznym wykonujemy codziennie bez potrzeby zapisywania się, każdy kto pojawi się w godzinach 9:30-17:00 zostanie przebadany.

Ile kosztuje tutaj badanie wzroku?

Badanie wzroku w naszym Gabinecie jest BEZPŁATNE (przy zakupie okularów, bądź przy wymianie szkieł w Państwa dotychczasowych okularach.

Badanie wzroku prywatnie - jaki to koszt?

Koszt badania to 150zł

Czy macie w swoim gabinecie odpowiedni sprzęt do przeprowadzania badań ?

TAK, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny. możemy określić wadę wzroku - refrakcja a także wykoanać badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego bezdotykowo - tonometria zmierzyć grubość rogówki - pachymetria możemy zmierzyć kąty przesączania przy jaskrze możemy precyzyjnie określić pupilometrie możemy wykonać badanie w kierunku stożka rogówki za pomocątopografię rogówki - keratometria

Czy mogę tu wykonać badanie pod kątem doboru soczewek kontaktowych oraz czy zostanę przeszkolony jak zakładać i ściagać soczewki kontaktowe ?

TAK, takie badanie pod kątem doboru soczewek kontaktowych wraz z aplikacją soczewek oraz sprawdzeniem pod lampą szczelinową czy soczewka jest dobrze dopasowana kosztuje 200zł, każda następna wizyta sprawdzająca to koszt 50zł.

Jakie kwalifikacje ma Optometrysta?

W naszym Gabinecie Okulistycznym Optometrysta dyplomowany Michał Nowak z 25 letnim doświadczeniem wykonuje: badanie wzroku i diagnozowanie wad wzroku, takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm itp. dobór okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych doradztwo w zakresie pielęgnacji oczu i wyboru odpowiedniego sprzętu optycznego wykonywanie specjalistycznych testów, takich jak pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego wykonanie pomiarów i regulacji oprawek okularowych Nie zajmuje się natomiast chorobami oczu.

Czy otrzymam pomoc w usunięciu ciała obcego w oku?

NIE , przykro nam nie mamy uprawnień do pomocy w tego typu uszkodzeń oczu.

Czy posiadają Państwo aktualną umowę z NFZ ?

W naszej placówce na ul.Witolda 6/8 (w rogu w pawilonach) tel 600399993, zrealizujesz dofinansowanie do okularów z NFZ , posiadamy aktualną umowę z NFZ .

Jak długo zajmujecie się optyką oraz okulistyką?

Jesteśmy jednym z najstarszych Optyków w Radomiu, w optyce działamy nieprzerwanie od 45lat , Jest to optyk rodzinny gdzie cały personel to rodzina, dla której optyka i okulistyka to nie tylko praca a pasja.


All right reserved by www.optyk.radom.pl