Okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi | Optyk Witolda Radom
Logo optyk.radom.pl
Aktualnie przeglądasz
Strona Główna

Okulary z nakładkami

Okulary z nakładkami polaryzacyjnymi CLIP-ON

Okulary korekcyjne i nakładka przeciwsłoneczna - JEDNOŚĆ .

W salonach optycznych od dawna już dostępne są nakładki przeciwsłoneczne, ale nie są one dopasowane tak dobrze do okularów korekcyjnych, zazwyczaj wiele im brakuje i nie prezentują się najlepiej ale już teraz możesz nabyć nabyć takie okulary , sprzedawane są jako 2 w 1, czyli do Twoich okularów korekcyjnych w zestawie znajdą się idealnie dopasowane nakładki przeciwsłoneczne. Są tak idealnie dopasowane, że nawet nie sposób zauważyć, że jest to zestaw.

Nakładka przeciwsłoneczna jest wygodna i bardzo lekka, zatem nie obciąży Twoich okularów, nie staną się one mniej komfortowe. Wręcz przeciwnie, zyskasz tym samym komfort ostrego widzenia w słoneczny dzień bez mrużenia oczu i będziesz mógł korzystać ze świetnej pogody bez żadnych ograniczeń.

Do złudzenia przypominają klasyczne okulary przeciwsłoneczne.

Sposób montażu jest niezmiernie prosty. Wystarczy jeden ruch i nakładka tworzy już jedną spójną całość z okularami korekcyjnymi. Kolejny ruch ręką, a nakładki zostaną zdjęte z oprawek korekcyjnych, które służą jako codzienne oprawki z korekcją z białymi(przezroczystymi) szkiełkami na codzień. Sposób działania to clip-on na magnes. Czy można sobie wyobrazić bardziej proste i wygodne rozwiązanie?

Okulary korekcyjne Solano z nakładką przeciwsłoneczną to opcja na każdą kieszeń

To naprawdę się opłaca – cena jest zachęcająca, a poza tym otrzymujesz jak gdyby dwie pary okularów w jednej cenie. Okulary korekcyjne do codziennego użytku i okulary przeciwsłoneczne z korekcją.Okulary z nakładkami Okulary z nakładkami - przeciwsłonecznymi

U kogo sprawdzą się nakładki przeciwsłoneczne na okulary?

 • Dla osób o dużej wrażliwości oczu na słońce

  Nakładki przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne, czyli tak zwane „clip-on” polecane są wszystkim osobom, które chcą korygować posiadaną wadę wzroku i jednocześnie cieszyć się wygodnym widzeniem w słoneczne dni. Będą doskonałym wyborem zwłaszcza w przypadku delikatnych oczu i dużej wrażliwości na światło słoneczne.
 • Dla kierowców

  Clip-on doceniają między innymi kierowcy. Nakładki na okulary dla kierowców umożliwiają bowiem jeszcze bezpieczniejsze i bardziej komfortowe prowadzenie pojazdu pod słońce – droga jest o wiele lepiej widoczna, a oczy nie ulegają zmęczeniu przez ciągłe mrużenie powiek. Z myślą o kierowcach powstały też nakładki na okulary do jazdy nocą, które redukują odblaski. Odblaski mogą zniekształcać widziany obraz, a to zwiększa ryzyko wypadku. Nakładki na okulary niwelują także zmęczenie, powodowane często zmieniającym się natężeniem światła z reflektorów aut, jadących z naprzeciwka.
 • Dla użytkowników z dużą wadą wzroku

  Każdy przypadek korekcji wzroku jest inny. Nakładki na okulary sprawdzają się jednak na większości okularów, także tych, ze szkłami o dużych mocach korekcyjnych. To zasługa dużej różnorodności nakładek, z jaką mamy obecnie do czynienia. A to oznacza, że z wygody oferowanej przez okulary typu clip-on mogą korzystać również osoby o dużej krótkowzroczności, dalekowzroczności, z głębokim astygmatyzmem i prezbiopią.
 • Dla osób oczekujących maksymalnej wygody widzenia

  Okulary korekcyjne możesz połączyć ze standardowymi nakładkami przeciwsłonecznymi. Jeśli jednak oczekujesz widzenia z jak najlepszym oddaniem kolorów i kształtów, zwróć uwagę na nakładki polaryzacyjne. Z nimi barwy wręcz sprawiają wrażenie bardziej nasyconych i wyraźnych.
 • Dla wielbicieli sportów zimowych i wodnych

  Nakładki z polaryzacją doceniają też sportowcy, wybierający aktywności wodne i zimowe. Odbijane od śniegu i wody słońce jest bowiem jeszcze jaśniejsze, a wtedy ochrona przeciwsłoneczna staje się znacznie ważniejsza. Nakładki polaryzacyjne blokują spolaryzowane światło, przyjmujące postać poziomych wiązek, a przepuszczają tylko te pionowe, oferując wyraźne i bezpieczne widzenie.

All right reserved by www.optyk.radom.pl