Soczewki okularowe - dla kierowców, Optyk Okulista, Optometrysta Radom
Logo optyk.radom.pl
Aktualnie przeglądasz
Strona Główna

Szkła dla kierowców

Okulary specjalnie dla kierowców do jazdy w dzien i w nocy

Czy zdajesz sobie sprawę, że bezpieczeństwo okularnika na drodze za kierownicą jest przede wszystkim zależne od zmysłu wzroku? Mówi się że niedowidzenie spowodowane między innymi przez: zmrok, oślepiające światłą z nadjeżdżającego naprzeciw samochodu, deszcz, wysokie nasłonecznie znacząco przyczyniają się do zmniejszenia bezpieczeństwa Twojego oraz innych uczestników na drodze. Każdy kierowca, który posiada wadę wzroku, powinien przynajmniej raz w roku odwiedzić specjalistę i przebadać wzrok.

Soczewki ZEISS DriveSafe to marka premium która od 175lat istnieje na świecie , Szkła te są specjalnie zaprojektowane do jazdy samochodem. Soczewki te gwarantują Ci lepsze widzenie w nocy lub w trudnych warunkach pogodowych, pomagają Ci znacznie lepiej ocenić odległość nadjeżdżającego samochodu, chronią Twoje oczy przed światłami samochodów jadących z naprzeciwka oraz ułatwiają przenoszenie wzroku w samochodzie – szybko i często. Dodatkowa funkcja bezpieczeństwa w Twoich okularach do codziennego użytkowania. Każdy szczegół widoczny na drodze - w deszczu, we mgle czy po zmroku jest dostrzegany znacznie łatwiej. Produkt ten wybrał kierowca rajdowy WRC Thierry Neuville startując w nich w zawodach doceniając ich niezaprzeczalne zalety, świadomie wybierając je jako możliwie najlepsze do jazdy w trudniejszych warunkach. Trzeba tutaj dodać że szkła DriveSafe występują jako jednoogniskowe oraz progresywne, takie które ułatwiają przenoszenie wzroku z jezdni na deskę rozdzielczą, można ich normalnie używać nie tylko w samochodzie ale na codzień

Nasza opinia jako specjalistów od optyki a także jako zwykłych uzytkowników tego produktu jest bardzo pozytywna i godna polecenia każdemu w wersji jednoogniskowej a takze wieloogniskowej (progresywnej). Na tą chwilę nie widzimy lepszego produktu na rynku oferującego tak wiele zalet.

PS. Jesteśmy jedynymi przedstawicielami w regionie radomskim produktów firmy Zeiss, Zapewniamy najlepsze ceny, sprawdz nas z konkurencją, możesz nas znaleźć pniżej w wyszukiwarce:

ZEISS

wyszukaj partnera
Okulary dla kierowców
Okulary do jazdy samochodem

Okulary polaryzacyjne - na słoneczny dzień

okulary dla kierowców to nie tylko jazda nocą to także dni słoneczne. Na problem ze słońcem i odblaskami jakimi możemy napotkać się w trakcie jazdy w lato, powinny sprawdzić się Okulary polaryzacyjne ze szkłami w kolorze brązowym, szarym lub szarozielonym. Wpływają na poprawę kontrastu obserwowanego obrazu i eliminują odblaski, chronią przed szkodliwym promieniowaniem nadfioletowym: UVA, UVB i UVC, używając takich okularów możemy być wręcz zdumieni tym w jak znacznym stopniu zostaje wyeliminowane mrużenie w nich oczu patrząc prosto pod słońce. Ponadto okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne w znaczący spoób chronią przed chorobami oczu takimi jak: zapalenie spojówek, zapalenie rogówek, zaćmy, zapalenia spojówek, czy też zwyrodnienia plamki żółtej zwanej AMD . Nie ma najmniejszego problemu by takie szkła wykonać dla Państwa z Waszą wadą wzroku, waszą korekcją , nie jest tu także żadną przeszkodą astygmatyzm i to czy jesteś krótkowidzem czy dalekowidzem , takie okulary zalecane są także dzieciom . Ceny okularów polaryzacyjnych tak zwanych zerówek zaczynają sie od okolo 80zł. Zapraszamy na konsultacje oraz dobór odpowiedniego dla Państwa produktu .


All right reserved by www.optyk.radom.pl