Logo optyk.radom.pl
Aktualnie przeglądasz
Strona Główna

Nasze aktualne promocje:

Badanie wzroku GRATIS (przy zakupie okularów)

Zapraszamy BEZ ZAPISYWANIA SIĘ na badanie wzroku, wykonane przez doświadczoznego optometrystę (20 lat w zawodzie) na najnowocześniejszym sprzęcie okulistycznym - GRATIS ! Badanie + zakup okularów w naszym Salonie Optycznym gwafrancją 100% satysfakcji.

Informacje telefoniczne: tel: 600-399-993

Szkła ZEISS oraz HOYA z ochroną BLUE - do komputera

POLECAMY dorosłym i dzieciom, które w pandemi spędzają jeszcze wiecej czasu przed monitorem czy tabletem, zmniejszają one zmęczenie oczu oraz odcinają niebezpieczne niebieskie promieniowanie ekranów LED .

Szkła progresywne ZEISS z Gwarancją Adaptacji

jeśli męczy Cię ciągła zmiana okularów na te do bliży i na te do dali to proponujemy wygodę jaką zapewnią szkła progresywne ,MASZ U NAS GWARANCJĘ ADAPTACJI , jeśli w ciągu 90dni nie przyzwyczaisz się do szkieł możesz skorzystać z wymiany na jedna parę szkieł dwuogniskowych bądź dwie pary szkieł jednoogniskowych

Szkła ZEISS z powłokami DLA KEROWCÓW

Lepsze widzenie w ciągu dnia, o zmierzchu i w nocy.Zredukowane odblaski. Pomoc w lepszym oszacowaniu odległości. Niekorzystne warunki pogodowe, słabe warunki oświetleniowe, uciążliwe odblaski (np. od świateł samochodów jadących z naprzeciwka, lamp ulicznych lub odbite światło z mokrej ulicy) oraz konieczność ciągłego i szybkiego przenoszenia wzroku często są wyzwaniem dla oczu wielu kierowców. Konstrukcja soczewek ZEISS DriveSafe uwzględnia szczególne wizualne potrzeby kierowców.

  • Soczewki umożliwiają szybszą ocenę odległości i sytuacji na drodze
  • polepszają widzenie w nocy
  • minimalizują uciążliwe odbite światło
  • Każdy szczegół widoczny na drodze - w deszczu, we mgle czy po zmroku. Soczewki ZEISS DriveSafe

    PS. Ze względu na długoletnią współpracę z firmą ZEISS, posiadamy NAJLEPSZE ceny w Radomiu na WSZYSTKIE produkty tej marki, sprawdź Nas!


  • All right reserved by www.optyk.radom.pl