Promocje na produkty optyczne - sprawdź nas online
Logo optyk.radom.pl
Aktualnie przeglądasz
Strona Główna

Nasze aktualne promocje:

Okulista | Optometrysta dzieci i dorośli

BEZPŁATNE profesjonalne badanie okulistyczne wzroku (przy zakupie okularów), wykonane przez doświadczoznego dyplomowanego optometrystę (20 lat w zawodzie) na najnowocześniejszym sprzęcie okulistycznym.

Zapraszamy dzieci (od 8-9r życia) oraz dorosłych codziennie od 9:30 -17:00

badania odbywają się na bieżąco bez specjalnych zapisów

Badanie + zakup okularów w naszym Salonie Optycznym gwarancją 100% satysfakcji.

Informacje telefoniczne: tel: 600-399-993

Szkła ZEISS oraz HOYA z ochroną BLUE - do komputera

POLECAMY dorosłym i dzieciom, które w pandemi spędzają jeszcze wiecej czasu przed monitorem czy tabletem, zmniejszają one zmęczenie oczu, pieczenie oraz odcinają niebezpieczne niebieskie promieniowanie ekranów LED. Okulary do pracy przy komputerze posiadają filtr niebieski, który skutecznie odbija 100% nadmiernego, szkodliwego promieniowania niebieskiego. Dodatkowo poprawia on kontrast tekstu i obrazów w urządzeniach z wyświetlaczami cyfrowymi. Skutecznie pomaga przy bólach głowy oraz zaczerwienieniu oczu, spowodowanych długim patrzeniem w komputer, smartfon czy telewizor. Istotne jest również to, że dodatkowy niebieski filtr ochronny wspomaga prace przy sztucznym oświetleniu, jak i jazdę samochodem. W przeciwieństwie do okularów biurowych, okulary do pracy przy komputerze pozwalają na wykonywanie większości codziennych czynności. .

Szkła progresywne ZEISS i HOYA z Gwarancją Adaptacji

Kiedy zaczynasz potrzebować okularów progresywnych? U większości osób, średnio po 40. roku życia, pojawiają się trudności z widzeniem przedmiotów z bliska. Niezbędne staje się posiadanie okularów do czytania. Dla niektórych oznacza to konieczność używania dwóch par okularów – jednych do chodzenia, drugich do czytania. Pojawiają się wówczas problemy z uciążliwą zmianą okularów, zapominaniem jednej z par, a co za tym idzie zmęczenie wzroku.. Jest to niesamowicie wygodna opcja - nie musisz nosić ze sobą dwóch par okularów posiadających soczewki jednoogniskowe, bo progresy z soczewkami wieloogniskowymi umożliwiają widzenie na każdą odległość. Co więcej, zaawansowana konstrukcja okularów progresywnych jest też idealnie dostosowana do ich użytkownika, dzięki szczegółowym pomiarom i całkowitej personalizacji soczewek progresywnych. ,MASZ U NAS GWARANCJĘ ADAPTACJI , jeśli w ciągu 90dni nie przyzwyczaisz się do szkieł możesz skorzystać z wymiany na jedna parę szkieł dwuogniskowych bądź dwie pary szkieł jednoogniskowych

Szkła ZEISS z powłokami DLA KEROWCÓW

Lepsze widzenie w ciągu dnia, o zmierzchu i w nocy.Zredukowane odblaski. Pomoc w lepszym oszacowaniu odległości. Niekorzystne warunki pogodowe, słabe warunki oświetleniowe, uciążliwe odblaski (np. od świateł samochodów jadących z naprzeciwka, lamp ulicznych lub odbite światło z mokrej ulicy) oraz konieczność ciągłego i szybkiego przenoszenia wzroku często są wyzwaniem dla oczu wielu kierowców. Konstrukcja soczewek ZEISS DriveSafe uwzględnia szczególne wizualne potrzeby kierowców.

  • Soczewki umożliwiają szybszą ocenę odległości i sytuacji na drodze
  • polepszają widzenie w nocy
  • minimalizują uciążliwe odbite światło
  • Każdy szczegół widoczny na drodze - w deszczu, we mgle czy po zmroku. Soczewki ZEISS DriveSafe

    PS. Ze względu na długoletnią współpracę z firmą ZEISS i HOYA , posiadamy NAJLEPSZE ceny w Radomiu na WSZYSTKIE produkty tej marki, sprawdź Nas!


  • All right reserved by www.optyk.radom.pl